M1 Merkez Gaziantep’ten eğlence dolu 23 Nisan etkinlikleri

18 Nisan 2013 Perşembe

M1 Merkez Gaziantep AVM, 23 Nisan’da çocuklar için eğlencenin adresi olacak. Hem eğitici hem öğretici etkinlikler yarın başlayıp 23 Nisan’a kadar sürecek

m1-merkez-gaziantepten-eglence-dolu-23-nisan-etkinlikleri

Etkinlikler yarın (19 Nisan) anaokulu çocukları tarafından atık maddelerle hazırlanan giysilerden oluşan defile ile başlayacak. Aynı gün yine anaokulu çocuklarının el emeği, göz nuru ile yaptıkları resim, elişi ve atıklarla hazırladıkları çeşitli objelerin yer aldığı bir sergi açılacak ve 23 Nisan’a kadar ziyarete açık olacak. Ayrıca çocukların halk oyunlarından örnekler sunacağı gösteri de günün etkinlikleri içinde yer alacak.

20-21 Nisan günlerinde bir taraftan yurt dışından gelen çocukların dans gösterileri ile ziyaretçiler keyifli dakikalar yaşarken, diğer taraftan da palyaçolar çocukları eğlendirip, balonlar dağıtacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan çocuklar günün keyfini yine M1 Merkez Gaziantep’te yaşayacak. Anaokulu çocuklarının dans gösterilerinin yanı sıra palyaçolar çocukları eğlendirip onlara balonlar dağıtacak, yüz boyama ile çocukların en sevdiği karakterler, şekiller çocukların yüzünde hayat bulacak.

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Mehmet Haluk Barın, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, “Hazırladığımız çok özel etkinliklerimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri