M1 Merkez Kartal’da tatil eğlencesi gençleri bekliyor

25 Ocak 2013 Cuma

M1 Merkez Kartal AVM’de bugün başlayan yarıyıl tatili” nedeniyle 2- 3 Şubat Cumartesi ve Pazar günleri 14.00 – 18.00 saatleri arasında “Karneval” düzenleniyor

m1-merkez-kartalda-tatil-eglencesi-gencleri-bekliyor

M1 Merkez Kartal AVM genç konuklarını sürprizlerle bekliyor. “Karneval”da çocuklar için tiyatro gösterileri sihirbaz, jonglör, tahta bacak, yüz boyama, sosis balonla şekil yapımı gibi çeşitli oyunlar hazırlanıyor. Ayrıca, palyaço gösterisiyle balon şenliği de tatil boyunca devam edecek.

2- 3 Şubat Cumartesi – Pazar günlerinde saat 16.00’da tiyatro gösterisi, saat 16.45’te ise sihirbaz gösterisi yapılacak.

“Karneval” süresince okul sergilerine de yer verilecek. Örneğin 24 Ocak-12 Şubat günleri arasında Balkanlar Koleji öğrencilerinin yıl içerisinde oluşturduğu resim ve diğer eserler sergilenecek, ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

M1 Merkez Kartal AVM Müdürü Selçuk Koçak, “Karneval’i özellikle öğrenciler için tatil keyfi yaşasınlar diye düzenledik. Çocuklarımızı, gençlerimizi ve ailelerini Sömestr Tatili süresince M1 Merkez Kartal AVM’deki Karneval’da, ‘Hayatın Merkezi’ne bekliyoruz” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri