M1 Merkez Konya atölye çalışması düzenliyor

07 Ekim 2013 Pazartesi

M1 Merkez Konya AVM, “Bugünün Sağlıklı Çocukları Yarının Doktorları” adıyla atölye çalışması düzenliyor

m1-merkez-konya-atolye-calismasi-duzenliyor

M1 Merkez Konya AVM, geçtiğimiz günlerde başlayan ve 14 Ekim 2013 Pazartesi gününe kadar devam edecek olan “Bugünün Sağlıklı Çocukları Yarının Doktorları” isimli interaktif bir atölye çalışması düzenliyor.   Atölyede, sağlık, hijyen, temizlik, kişisel bakım ve kişisel gelişim konularında bilgilendirme ve bilinçlendirme amaçlanıyor. M1 Merkez Konya AVM, projeyle toplumsal katkı yapmayı planlıyor. 

“Bugünün Sağlıklı Çocukları Yarının Doktorları” atölye çalışmasında boyama – resim, meslekler üzerine tanıtım saati, meslekler üzerine söyleşi, eğitici yarışmalar, deney atölyesi, anne baba eğitim saati, ödüllü meslekler üzerine yarışmalar, oyun hamur saati, animasyon gibi aktiviteler yer alıyor. Ayrıca, doktor ve hemşire geçmiş zaman resim sergisiyle meslek üzerine kullanılan aksesuar sergisi de etkinliğe dahil oluyor.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Nuri Şener, “Çocuklarımıza yapılan yatırımın katmadeğeri daima yüksek olmaktadır. Bu yatırım aynı zamanda geleceğimizin de teminatıdır. M1 Merkez Konya AVM olarak daima bu sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olarak faydalı etkinlikler düzenliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri