M1 Merkez Konya Mercedes kazandıracak

18 Şubat 2015 Çarşamba

M1 Merkez Konya AVM’den muhteşem bir araba kazanma şansı devam ediyor

m1-merkez-konya-mercedes-kazandiracak

M1 Merkez Konya AVM’de “Araç Çekiliş Kampanyası” 15 Mart gününe kadar devam ediyor. M1 Merkez Konya AVM’de bulunan tüm mağazalardan 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, 1 çekiliş hakkı elde ederek Mercedes A180 Style kazanma şansına bir adım daha yaklaşacak. Daha çok alışveriş edip şansı çoğaltmak mümkün.

15 Mart gününe kadar AVM’deki tüm mağazalardan toplam 100 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçiler bu muhteşem arabayı kazanabilecek.

Mercedes A180 talihlisini bekliyor
M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak; “Alışverişi büyük bir keyfe dönüştürecek kampanyayımız “Hayatın Merkezi”nde devam ediyor. 15 Mart’a kadar ziyaretçilerimizi harcarken kazanmanın keyfini yaşayacakları kampanyaya davet ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimizi, Mercedes A180  Style kazanma fırsatı  için “Hayatın Merkezi”ne bekliyoruz” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri