M1 Merkez Konya talihlileri belli oldu

08 Nisan 2014 Salı

M1 Merkez Konya AVM’nin 100 Applae iPad2 16 GB Wifi yeni yıl kampanyası asil ve yedek talihlileri belli oldu

m1-merkez-konya-talihlileri-belli-oldu

16 Aralık 2013 tarihinde M1 Merkez Konya AVM’de başlayan ve ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği 100 Apple iPad2 16 GB Wifi kampanyasına ait çekiliş 29 Mart’ta noter huzurunda yapıldı. Böylece Apple iPad2 16 GB Wifi kazanan 100 asil ve 50 edek talihli belirlendi. 

M1 Merkez Konya AVM tarafından düzenlenen bu kampanyaya başta Konya olmak üzere Karaman, Ankara ve Isparta’dan da yoğun katılım oldu.                                                                              

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak, “2014 yılı öncesi başlattığımız 100 Apple iPad2 16 GB Wifi kampanyamız başarıyla sona erdi. 29 Mart’ta da noter huzurunda yapılan çekilişle kazanan asil (100 kişi) ve yedek (50 kişi) talihliler belli oldu. Bu kampanyamız Konyalılar tarafından olduğu kadar civar illerden gelen ziyaretçilerimiz tarafından da büyük ilgi gördü. Başta Konyalılar ve ayrıca Karaman, Ankara, Ispartalı ziyaretçilerimize de teşekkür ediyor, kazanan talihlileri kutluyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri