Mac’in yeni işletim sistemi ESET koruması altında

24 Ağustos 2012 Cuma

ESET’in Macintosh kullanıcıları için geliştirdiği Cybersecurity ürünü Apple’in en güncel işletim sistemi Mountain Lion’a uyumlu hale getirdi. Böylece pek çok yenilikle donatılan Mac OS X Mountain Lion işletim sistemi, ESET’in eşleştirilmiş çözümleriyle zararlı yazılımlara karşı daha güvenli hale geliyor

macin-yeni-isletim-sistemi-eset-korumasi-altinda

Proaktif tehdit korumasının lider ismi ESET, Apple/Macintosh kullanıcılarına yönelik ESET Cybersecurity™ for Mac ve ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Mac OS X ürünlerinin OS X Mountain Lion ile tam uyum içerisinde çalışacağını ve güncellemelerin yapıldığını duyurdu. Apple’in güncellenen yeni işletim sistemi OS X Mountain Lion ile eşleştirilen bu çözümler, aktif olarak virüsleri, solucanları, truva atlarını, casus yazılımları ve diğer tehditleri algılayarak tam koruma sağlıyor.

Mountain Lion
Mac OS X Mountain Lion, birçok yenilik ile tanıtıldı. Bu yeniliklerden birisi, Mac kullanıcılarının uygulama indirmelerini daha güvenli hale getiren Gatekeeper özelliği. ESET çözümleri de Gatekeeper uygulaması kapsamında, Apple yetkilileri tarafından onaylanarak hizmete sunuldu.

ESET teknolojisi ve OS X Mountain Lion
ESET Cybersecurity for Mac ve ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Mac OS X, Mac için özel olarak tasarlanmış, ödüllü ThreatSense® antivirus tarama motoru ile Mountain Lion işletim sisteminde sorunsuz ve entegre şekilde çalışıyor. ESET teknolojisi ve OS X Mountain Lion’un uyumlu kombinasyonu sayesinde internetteki tehditlere karşı Mac’i güvende tutmak için ekstra güvenlik katmanları, proaktif koruma ve algılama özellikleri kullanıcılara sunuluyor.

Hissettirmeden koruyor
Cybersecurity for Mac ve ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Mac OS X’in önemli özelliklerinden bazılarını, sezgisel ve kolay kullanımlı arayüzü, kullanıcıları yönlendiren, ipuçları ve teknik bilgileri hızlı ve ücretsiz olarak vermesi, genel performansı etkilememek için arka planda sorunsuz olarak çalışması şeklinde sıralayabiliriz.

ESET Cybersecurity for Mac’in ek özellikleri:
• Tüm virus imza veritabanı güncellemeleri otomatik olarak yapılır ve tüm tanımlamalarınızın güncel tutulması sağlanır.
• İsteğe bağlı ve zamanlanmış taramalar ile cihazınız güvende tutulur, Time Machine arşivlemeleri de dahil olmak üzere tüm depolama aygıtları için tarama sağlanır.
• ESET Threat Sense teknolojisi ile tüm Microsoft ve Mac virüsleri, casus yazılımları ve diğer tehditler proaktif olarak tespit edilir.
• Sezgisel ve bilinen OS X görünüm ve izlenimi sağlanır.
• Gelişmiş ayarları sayesinde, derinlemesine tarama, ayar dosyaları, sezgisel algılama, kullanıcının kolayca kontrol edebilmesi sağlanır.
• USB sürücü, CD, DVD, hafıza kartı, FireWire gibi taşınabilir medya taraması yapılabilir.
• Tüm ESET ürünlerinde olduğu gibi ücretsiz teknik destek bulunuyor.
• ESET Remote Administrator (ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Mac OS X için mevcuttur) ile herhangi bir ağ üzerinden kolayca çalışma yürütülür.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri