Macrocenter’ın yeni yüzü Bebek’te

12 Mayıs 2015 Salı

Misafirlerinin yaşam tarzı ve tercihlerini dikkate alarak özel lezzetler sunan Macrocenter, yeni yüzü Fine Food ile birlikte şehrin ara semtlerine girerek müdavimlerine daha yakın ve daha ulaşılabilir olmayı hedefliyor. Macrocenter’ların küçük ama içi lezzet dolu yeni yüzü Fine Food mağazalarının ilki Bebek’te hizmete girdi

macrocenterin-yeni-yuzu-bebekte

Migros Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve müdavimlerinin sesini dinleyerek sunduğu özel ürünlerle farklılaşan Macrocenter, yepyeni, renkli ve genç yüzü Fine Food mağazalarının ilkini İstanbul Bebek’te hizmete soktu. Ayrıcalıklı ürün portföyü, yüksek standartlarda sunduğu müşteri hizmeti ve özel mağaza tasarımıyla Türkiye’nin özel tatlar konusunda lider markası Macrocenter’ın 30’uncu, yeni konsepti Fine Food mağazalarının ise  ilki tüketiciyle buluştu. Böylece Macrocenter standardı ve ayrıcalıklı ürünleri artık daha küçük metrekarelerde ve şehrin ara semtlerinde de lezzet tutkunları ile buluşabilecek.

Macrocenter’ın küçük ölçekli mağaza konsepti olan Fine Food mağazaları, adı Macrocenter ile özdeşleşmiş olan taze başta olmak üzere tüm özel ürün yelpazesini ve kaliteli hizmetini şehir hayatında farklı noktalarda yaygınlaştıracak.

Bebek’in lezzette en cazip noktası olacak
Bebek’te açılan iki katlı Fine Food mağazasının alt katında bisküvi-çikolata, organik, kahvaltılık, mahzen ve temizlik ürünleri yer alırken, ikinci katında ise şarküteri, sebze meyve, fırın, donuk, sütlü ve etli ürünler dışında ayrıcalıklı lezzetleri sevenlerin tercihi Macrocenter’ın kendi mutfağında birbirinden özgün ve günlük olarak hazırlanan Homemade markalı mezeler, her gün misafirlerinin beğenisine sunulacak.

Leziz ekmeklerle hazırlanan sandviçler, dürümler, çorbalar ve salatalar ile türünün kusursuz örnekleriyle dolu olan Macrocenter Snack Bar ayrıca mağazanın içinde yer alıyor. Fine Food mağazasındaki Macrocenter Snack Bar farklı seçenekleriyle Bebek’in en cazip lezzet noktası olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri