M.A.C’ten Kadınlar Günü’ne özel makyaj Capacity AVM’de

06 Mart 2014 Perşembe

Capacity Alışveriş Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel M.A.C sponsorluğunda kadın ziyaretçilerine ücretsiz makyaj deneyimiyaşatmaya hazırlanıyor

macten-kadinlar-gunune-ozel-makyaj-capacity-avmde

Yıl boyunca ev sahipliği yaptığı çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerinin vazgeçilmez adresi olan Capacity AVM, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ziyaretçilerine M.A.C Makyaj Sanatçıları ile makyaj deneyimi yaşatacak. Capacity AVM içinde kurulacak etkinlik alanında gerçekleşecek makyaj uygulamaları tüm kadın ziyaretçilere açık olacak.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın ziyaretçilerine keyifli bir deneyim yaşatmak için yapılacak etkinlikte 2014 makyaj trendleri M.A.C Makyaj Sanatçıları tarafından ücretsiz olarak uygulanacak.

Dünyada sezon makyaj trendlerine yön veren M.A.C ile bu makyaj uygulamalarını deneme şansına sahip olmak isteyen tüm kadınların bu özel etkinlikten yararlanabilmesi için Capacity AVM’ye uğramaları yeterli.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri