800 genç NT fırsatıyla iş bulacak

01 Temmuz 2016 Cuma

Türkiye’nin en büyük eğitim ve kültür perakendecisi NT, okulların kapanması ile birlikte başladığı okula dönüş hazırlıkları çalışması için 800 genci istihdam edecek

800-genc-nt-firsatiyla-is-bulacak

Bol çeşitli, hesaplı, ve güvenilir okul alışverişinin Türkiye’deki en yaygın adresi olan NT, boş zamanlarını değerlendirmek ve kariyer hedefini perakende sektörü olarak belirleyen gençlere iş fırsatı sunuyor. Ziyaretçilerine güler yüzlü, hızlı, enerjik ve çözüm odaklı bir hizmet veren NT, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında okula dönüş yoğunluğuna destek olması için 67 ildeki 145 mağazası için 800 personel alacak.


NT İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Zıbak: “Son derece dinamik bir yapıya sahip perakende sektörünün ülke ekonomisindeki önemi büyük. Perakendecilik sağladığı istihdam büyüklüğü ve sunduğu kariyer fırsatları ile gençlerin sıklıkla tercih ettiği bir sektör. Perakende sektöründe kariyer hedefleyen kişilere ve özellikle boş zamanlarını çalışarak değerlendirmek isteyen öğrencilere NT olarak üç ay boyunca iş imkânı sağlıyoruz.” dedi.


Kadroya alınma fırsatı da var
Başarılı bir performans gösteren gençlerle kadrolu olarak çalışmaya devam edebileceklerini de belirten Zıbak: “Okula dönüş döneminde istihdam sağladığımız gençlerin performansından memnun kaldıklarımıza kadrolu iş imkanı da sağlayacağız.” dedi.


Kimler başvuru yapabilir?
Zıbak ,başvuru şartlarını şöyle sıraladı: “Güler yüzlü, iletişim becerilerine güvenen, esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, nezaket ve saygı ile hizmet sunabilecek, lise, ön lisans, lisans öğrencisi veya mezunu, 17-28 yaşlarındaki kişiler başvuru yapabilir. Adaylar nt.com.tr/basvuru adresinden başvurularını gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra  başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş başı yapmadan önce uzaktan eğitim sistemiyle oryantasyon ve satış eğitimleri alarak okula dönüş sezonuna hazırlanmış olacaklar.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri