Adore Oyuncak, Mall of İstanbul’da

11 Temmuz 2014 Cuma

Oyuncak sektörünün lider şirketlerinden Adore Oyuncak, sürprizlerle dolu 4’üncü mağazasını İstanbul’un yeni gözde alışveriş merkezlerinden Mall of İstanbul’da açtı

adore-oyuncak-mall-of-istanbulda

Türkiye’nin en önde gelen oyuncak firmalarından Adore Oyuncak,  Türkiye’deki 4’üncü, İstanbul’daki 3’üncü mağazasının açılışını yaptı. Adore Oyuncak’ın İstinye Park, Ankara Kentpark ve İstanbul Bağdat Caddesi’nin ardından yeni mağazası, İstanbul’un en yeni ve en büyük alışveriş merkezi olan ve bünyesinde barındırdığı yüzlerce marka ile her gün binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan Mall of İstanbul’da açıldı.

Her mağazasına bir yenilik katmayı, içindeki oyun ve eğlence alanlarıyla çocuklar ve ailelere zevkli alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlayan Adore Oyuncak’ın bu yeni mağazası da sürprizlerle dolu. Her mağazanın gelenekseli olan Lego oyun alanlarına ilave olarak bu defa kızlar da unutulmadı. Adore Oyuncak’ın Mall of İstanbul mağazasını ziyarete gelen kız çocukları Winx perisi olacak.

Özel Winx Club alanı

Mall of İstanbul’da açılacak yeni Adore mağazasında kız çocuklarını çok özel bir sürpriz de bekliyor. Mağazanın içerisindeki 35 metrekarelik özel bir alan, Winx sihirli perilerini kız çocuklarıyla tanıştırmak için dizayn edildi. Winx Club alanı içerisindeki sihirli ayna ve çok sayıdaki Winx oyuncakları sayesinde çocuklar, kendilerini büyülü bir dünyada bulacaklar ve kendileri de peri olabilecekler. Ayrıca bu alan içindeki Winx sinemasında Winx perileriyle zaman geçirebilecekler.

Konuyla ilgili olarak Adore Oyuncak Genel Müdürü Esin Yürür şunları söyledi: “Adore Oyuncak olarak Türkiye’deki 4’üncü mağazamızı açmaktan büyük gurur duyuyoruz. İlk üç mağazamızda benimsediğimiz müşteri memnuniyeti, üstün hizmet ve ürün kalitesi odaklı bakış açımızı yeni mağazamıza da taşıyacağız. Adore Oyuncak olarak her geçen gün büyüyoruz ve artık bundan böyle çocuklara ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyenlere daha çok noktada hizmet vereceğiz.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri