ALDO, Türkiye’deki yatırımlarını büyütüyor

05 Ekim 2015 Pazartesi

‎İki yılda 10 adet mağaza açan, dünyanın ayakkabı ve aksesuar lideri ALDO’nun kurucusu Aldo Bensadoun, mağaza açılışı için Türkiye’ye geldi

aldo-turkiyedeki-yatirimlarini-buyutuyor

Kanadalı ayakkabı ve aksesuar devi ALDO'nun kurucusu‎ Aldo Bensadoun, markanın ülkemizdeki büyüme sürecini yakından takip ediyor. Bensadoun, bu amaçla İstanbul’a gelerek, geçtiğimiz gün Maltepe Park AVM mağazasının açılışını da gerçekleştirdi.

İki hafta önce Antalya Terracity Alışveriş Merkezi’nde de bir mağaza açan, ALDO’nun Türkiye’deki diğer yeni mağazaları Forum Mersin ve İzmir Mavi Bahçe’de çok yakında açılacak. Dünya çapında bin 900’ün üzerinde mağazası bulunan ALDO, sanal mağaza konseptini, önemli satış merkezlerinden biri olarak konumlandırıyor. 2014 yılında Türkiye’ye özel açılan online satış mağazası http://www.aldoshoes.com.tr gün geçtikçe daha çok marka severe ulaşıyor.


‎Türkiye’ye övgüler yağdırdı
Günümüzde 1900’ün üzerinde perakende satış noktası bulunan ALDO'nun kurucusu ‎Aldo Bensadoun Türkiye’deki büyüme ve potansiyel için övgüler yağdırdı. Açılış konuşmasında: “İstanbul ve Türkiye’de olmayı seviyorum. Özellikle kendimizi evimizde gibi hissediyoruz ve müşterilerimizin ürünlerimize olan ilgisinden çok memnunuz. Hedefimiz onlara en son modayı en iyi kalitede, uygun fiyatlarda temin edip, kendilerini harika hissetmelerini sağlamak.” diyen Bensadoun, perakendenin geleceği konusunda da son derece pozitif mesajlar verdi.


Türkiye’deki hedef kısa vadede 40’a ulaşmak
Kanadalı ayakkabı, aksesuar ve çanta devi ALDO Türkiye’deki mağaza sayısını artırarak, 2016 sonuna kadar büyümeye devam edecek. Landmark Türkiye CEO’su Kemal Güven “ALDO özellikle Kanada ve ABD başta olmak üzere, dünyanın önde gelen alışveriş merkezlerinde ve modanın merkezi olarak kabul edilenşehirlerin hepsinde, her zaman en uygun lokasyonlar dayer alan bir marka. Amacımız yabancı sermayeyi ülkemizde büyütmek adına önemli adımlar atabilmek ve Türkiye genelinde de ALDO’yu yaygınlaştırarak daha ulaşılabilir hale getirmek. Bu kapsamda, Ekim ayı sonuna kadar mağaza adedimizi 12’ye, uzun vadede ise 40’a ulaştırmayı hedefliyoruz.” sözleriyle, ALDO’nun Türkiye’deki büyüme planlarının altını çizdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri