Flo artık yurtdışına açıldı

08 Aralık 2015 Salı

Türkiye’nin yanı sıra, yurtdışında da mağaza sayısını artırarak global marka olmak yolunda hızla ilerleyen Flo, ilk yurt dışı mağazasını Irak Dohuk Family Mall AVM’de açtı

flo-artik-yurtdisina-acildi

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağaza zinciri Flo, yurt dışında mağaza açmaya Irak’tan başladı. Flo, ilk yurt dışı mağazasını Irak’taki Dohuk Family Mall AVM’de açtı. Yaklaşık 550 metrekarelik mağazada yüzlerce farklı model alıcıların beğenisine sunulacak.


Yurt dışında ilk mağazasını açarak global pazara merhaba diyen Flo, önümüzdeki yıllarda hem mağaza sayınını arttırmayı hem de Türkiye’den sonra dünya genelinde de sektöründe lider konuma erişmeyi hedefliyor. Tüm yaş gruplarına ve geniş bir beğeni kitlesine hitap eden ürünler bulunduran Flo, ürün çeşitliliği ve uluslararası standartlardaki üretim kalitesi ile sadece Türkiye’de değil, yakın coğrafyada ve Avrupa’da da güçlü bir marka olarakkaliteyi uygun fiyatlara sunmayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefliyor.


Mağaza açılışları sürecek
Teknolojik altyapı ve tedarik zincirlerini yeniden düzenleyen Flo, lojistik altyapı ve doğru pazar hamleleriyle hedeflerine ulaşma, müşteri beklentileri ile çevreye duyarlı kalite ürünlerin geliştirilmesini göz önünde bulunduruyor. Mağazalarında binlerce modeli bir arada sunan Flo, orta ve uzun vadede farklı ülkelerde mağaza açmayı hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri