İspanya’nın en büyüğünden Türkiye atağı

05 Haziran 2014 Perşembe

İspanya’nın en büyük çocuk ayakkabısı üreticisi PabloSky, Türkiye’de şubeleşiyor

ispanyanin-en-buyugunden-turkiye-atagi

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da Taurus Alışveriş Merkezi’nde açtığı ilk şubesi ile Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan PabloSky, 1969’dan beri, 40’tan fazla ülkede çocuk ayakkabı modasının öncüsü olarak biliniyor. Pablosky, çocuk ayak sağlığı konusundaki uzmanlığı, yüksek kalite standartlarına sahip, geniş yelpazedeki ürünleri ve teknolojik yenilikleriyle tanınıyor. Marka, Türkiye’ye Nine West ve ALDO’yu başarı ile temsil eden Landmark tarafından getirildi.

4 nokta destekli ayakkabılar
PabloSky, ayakkabıyı 4 kritik bölgeye ayıran, 4 nokta sistemini kullanarak çocukların şık görünmesini sağlarken, bir yandan da ayakları için gerekli desteği almasını kolaylaştırıyor.

. Hakiki deriden dış yüzey
. INTECH teknolojisi sayesinde 2 saniyede sıvıyı çeken ve hızla buharlaştıran iç yüzey
. Topuk ve burun koruyucusu
. Kaymayı önleyen dış taban

Kalite asla unutulmaz
Kurulduğu ilk andan itibaren yüksek kaliteyi, ulaşılabilir bir fiyattan müşterilerine sunmayı misyon edinen PabloSky, tüm dünyadaki favori çocuk ayakkabılarını, ekonomik seçeneklerle ve Landmark International güvencesiyle Türkiye’de sunarak, çocuk modasında trendleri belirliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri