Boyner’den satın alma konusunda büyük yenilik

17 Şubat 2015 Salı

Perakende sektöründe Türkiye'yi ilklerle tanıştıran Boyner Büyük Mağazacılık, sosyal medyadaki yeniliklerin de öncülüğünü yapıyor. Boyner YouTube'un Türkiye’de hayata geçirdiği yeni hizmetini müşterilerine ilk sunan marka oldu

boynerden-satin-alma-konusunda-buyuk-yenilik

Yüzlerce markanın binlerce ürününü müşterilerine sunan Boyner’in Instagram ve YouTube adreslerinde yer alan ürünlerini satın almak artık çok kolay. Alışveriş sektöründeki trendlerin öncüsü Boyner, müşterilerini Instagram ve YouTube’un en son özellikleriyle de hızla tanıştırarak, yepyeni ve pratik alışveriş kanallarını hizmete soktu.

YouTube’da alışveriş çok pratik
YouTube’un yeni özelliğini Türkiye’de ilk kullanan marka olan Boyner, müşterilerine pratik bir alışveriş kanalı daha sundu. YouTube’da yayınlanan Boyner tanıtım videolarının sağ üst köşesinde yer alan ‘i’ ikonuna tıklayanlar, görüntüdeki ürünlere kolayca ulaşarak satın alıyor. Boyner, bu hizmeti ilk olarak 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyalarında müşterilerinin beğenisine sundu.

Like2buy ile beğendiğiniz ürünler ‘tek tık’ mesafede
Boyner’in Instagram hesabını ziyaret edenler de, profil sayfasındaki link ile tüm ürünlere kolayca ulaşabiliyor. Ziyaretçiler, beğendiği ürünleri inceleyerek, tek tık’la hemen istedikleri ürünü satın alabiliyor. Boyner’in Instagram’ın ‘like2buy’ hizmetiyle açtığı satış kanalı, internette beğenilen ürünleri uzun süre aramaya da son veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri