Boyner’e yeni Genel Müdür

06 Mayıs 2014 Salı

Boyner Büyük Mağazacılık AŞ Genel Müdürlüğü’ne atanan Deran Taşkıran, dün itibarıyla göreve başladı. Genel Müdürlük görevini 10 yılı aşkın süredir yürüten Aslı Karadeniz ise Boyner Büyük Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi oldu

boynere-yeni-genel-mudur

Boyner Büyük Mağazacılık AŞ yönetiminde bayrak değişimi gerçekleşti. İş dünyasının başarılı genç isimlerinden Deran Taşkıran, Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürlüğü görevini, Aslı Karadeniz'den devraldı.

Deran Taşkıran dün (5 Mayıs) itibarıyla yeni görevine başladı. Aslı Karadeniz ise geçen Mart ayı sonunda yapılan Genel Kurul’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi. Boyner Büyük Mağazacılık, atama sürecinde de örnek bir kurumsal yönetim uygulamasına imza atarak, yeni Genel Müdürü'nü yedi ay önceden ilan etmişti.

Deran Taşkıran, ODTÜ Ekonomi Bölümü'nün ardından Yale Üniversitesi'nde Ekonomi doktorasını tamamladı. Boston Consulting Group New York ve İstanbul ofislerinde Türkiye ve ABD'de tüketim malları ve perakende sektörlerinde, markalaşma, büyüme, kârlılık, strateji gibi konularda proje yöneticiliği yaptı. Boyner-YKM entegrasyonu projesinin ardından, yine Boyner ve YKM'de strateji belirleme projesini yürüttü. Ayrıca çok katlı mağazacılık projesinin ekip liderliğini üstlendi. Son olarak Boston Consulting Group'un İstanbul Ofisi'nde Yönetici Direktörü ve Ortak olarak çalışan Taşkıran, BCG'nin Küresel Tüketici Anlayışı Merkezi'nin de (Center for Consumer Insight) aktif bir üyesiydi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri