Boyner’in tabelaları “Babam” oldu

20 Haziran 2016 Pazartesi

Babalar Günü’nde en güzel hediyeyi bulmanın yolu bu yıl da, seçkin erkek markaları ve Boyner tasarım ekiplerinin oluşturduğu koleksiyonların yer aldığı Boyner’lerden geçiyor

boynerin-tabelalari-babam-oldu

Boyner, babaları mutlu etmek için, logosunda yaptığı eğlenceli değişiklikle de tüm babalara özel bir mesaj gönderdi. İstinye Park, Cevahir ve Şaşkınbakkal mağazalarını ziyaret edenleri “Babam” logosu karşılarken, tüm Boyner ve YKM mağazaları logolarına babaları simgeleyen renkli ve keyifli kravatlar takıldı. Babalar Günü heyecanını keyifli bir alışveriş festivaline dönüştüren Boyner, müşterilerine birbirinden renkli sürprizler de hazırlıyor.


Boyner, yeni ve özel markalarıyla bu yıl çok daha iddialı
Bu yıl 19 Haziran Pazar günü, babalar yine en duygusal ve mutlu anlarını yaşayacak.  Boyner, bu özel gün için erkek modasına yeni bir soluk katan yepyeni markalarıyla çok daha iddialı. Babalar Günü’ne özel seçenekler ile tüm babaları ayrıcalıklı hissettirecek olan Boyner, aradığı hediyeyi kolayca bulmak isteyenleri bekliyor.


Stil sahibi babalar şık hediyeler Boyner’de
Farklı tarzlara uygun ve babalarla oğulları konseptiyle keyifli tasarımlara yer veren koleksiyonuyla North Of Navy, trendy giyinmeyi seven erkeklerin tercihi Penford, spor tutkunu erkeklere mükemmel seçenekler sunan DC, Diadora ve Under Armour gibi markaları stil sahibi erkeklerle buluşturan Boyner’de ‘Babalar Günü’ alışverişi, bu yıl daha da keyifli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri