Bu hafta Intersport’ta kadınlar daha özel!

07 Mart 2013 Perşembe

Intersport eşitliği bozuyor; 6, 7 ve 8 Mart günlerinde Intersport mağazalarında kadınlar daha özel

bu-hafta-intersportta-kadinlar-daha-ozel

Dünyanın en büyük spor perakendecilerinden Intersport, dünyanın en değerlilerini, kadınları, en özel günlerinde unutmadı ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir gün değil üç gün sürecek bir kampanya hazırladı. Dünya Kadınlar Günü’ne özel dünyaca ünlü spor markalarının yeni sezon tüm kadın ürünlerinde 6, 7 ve 8 Mart günlerinde yüzde 10 indirim geçerli olacak.

Yeni sezon ürünleri arasında, fitness, yoga , pilates ve son zamanların trendi zumba için uygun tekstil ve ayakkabılar var. Yoga için rahat hareket etmenizi sağlayan bol kesimlerin yanı sıra, pastel renkler kullanılmış. Fitness ve zuma ürünlerinde ise renkli cıvıl cıvıl modeller bulmak mümkün. Kendinize yapacağınız spor yatırımı için yeni sezon koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Yeni nesil eğlenceli ve kolay bir dans fitness programı olan Zumba Fitness'a yeni başlayacaklar için ihtiyacınız olan tüm kıyafetleri Intersport mağazalarında bulabilirsiniz. Zumba Fitness ile kilo verebilir, formunuzu keyif alarak sanki bir partiye katılmışsınız gibi eğlenceli bir şekilde yakalayabilirsiniz. Zumba Fitness için dar kıyafetler, hızlı ve duraksız hareketlerinize ayak uydurabilecek spor ayakkabılara kadar aradığınız herşey Intersport mağazalarında bulabilirsiniz.
Fitnessın yanı sıra, tenis ve yüzme sporları için de Kadınlar Günü indiriminden faydalanabilirsiniz.

Sporda trendleri yansıtan yeni sezon kadın ürünlerine yüzde 10 indirimle sahip olmak için Intersport mağazalarından birine uğramak yeterli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri