ebebek, Emzirme Haftası’nı 3 keyifli seminer ile kutluyor

04 Ekim 2016 Salı

ebebek 1-7 Ekim Emzirme Haftası Sohbetleri’nde Yaşam Koçu Şeyda Coşkun’un da katılımıyla bebeveynler ile buluşuyor

ebebek-emzirme-haftasini-3-keyifli-seminer-ile-kutluyor

Yenidoğan bebekler için en ideal besin maddesi olan anne sütüne dikkat çekilen Emzirme Haftası, her yıl 1-7 Ekim günleri arasında çeşitli etkinliklerle anne ve anne adaylarını bilgilendiriyor. 2001 yılından günümüze kadar uzanan hikayesinde bebeveynlerin yakın yol arkadaşı olmayı kendine misyon edinen ebebek de bu yıl; Emzirme Haftası Sohbetleri gerçekleştiriyor. Şeyda Coşkun’un da katılım göstererek deneyimlerini paylaşacağı, hamilelik sonrası beslenme ve kilo verme ile ilgili bilgiler aktaracağı seminerler; anneler ve anne adaylarına bilgi dolu bir gün yaşatmayı bekliyor.


Anne ve babaların bebeklerini büyütürken her adımlarına eşlik edenebebek, bebeveynleri bilinçlendirmek için keyifli etkinliklerine devam ediyor. Bebeğin özellikle ilk 6 ay anne sütü ile beslenmesinin önemini bilen ve bu doğrultuda etkinlikler hayata geçiren ebebek, her sene 1-7 Ekim günlerinde kutlanan Emzirme Haftası’nda Yaşam Koçu Şeyda Coşkun’un da konuşmacı olarak katılımıyla İstanbul ve Bursa’da seminerler düzenliyor.


Şeyda Coşkun’un hamilelik sonrası beslenme ve kilo verme ile ilgiler paylaşacağı seminerlerin ilki; 2 Ekim Pazar günü 13:30-15:00 saatleri arasında Canpark AVM’de, 2’ncisini 3 Ekim Pazartesi günü 19:00-20:30 saatleri arasında Bursa Kent Meydanı AVM’de ve sonuncusunu 4 Ekim Salı günü 19:00-20:30 saatleri arasında MOİ AVM’de hayata geçiyor. ebebek; Emzirme Haftası Sohbetleri kapsamında bebeklerin onlar için en ideal besin olan anne sütü ile beslenmelerini sağlayarak, sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı hedefliyor.


Emzirme Haftası Sohbetleri’nde özel olarak; “Emzirmenin Anne ve Bebek için Önemi”,  “Emzirme Yöntemleri”, “Emziren Annenin Beslenme Alışkanlıkları”, “Emziren Annenin Psikolojisi”, “Emzirme Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar”, “Anne Sütünü Sağma ve Saklama” ve “Emzirirken Kilo Verme” konu başlıkları işleniyor. Bebekler için ideal beslenme yönteminin emzirme olduğunun bilinciyle etkinlikler gerçekleştiren ebebek; emzirmenin bebeğin sadece o andaki değil daha sonraki yıllarda da fiziksel ve ruhsal sağlığını olumlu etkilendiğinibelirterek anneleri ve anne adayları seminerlerine bekliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri