“ebebek” ilk bebeğini arıyor!

18 Ağustos 2016 Perşembe

ebebek, kendisinden ilk alışveriş yapan bebeveyni ve bebeğini arıyor. ebebek 2001 yılında çıktığı bu yoldaki ilk adımı atmasına destek olan bebeveyne, 3 kişilik Disneyland Paris seyahati hediye ediyor.

ebebek-ilk-bebegini-ariyor


2001 yılından günümüze kadar uzanan hikayesinde anne-babaların en yakın yol arkadaşı olmayı kendine misyon edinen ebebek; şimdi yeni bir heyecan yaşıyor. 2001 yılında kurulduğu dönemde bebeğine ilk alışverişi yapan bebeveyni ve bebeğini arayan ebebek; 15 yıl önce çıktığı bu yoldaki ilk adımı atmasına destek olan bebeveyne, 3 kişilik Disneyland Paris seyahati hediye ediyor.

 

ebebek, hayata geçirdiği bu eğlenceli proje kapsamında; hem kendi anılarını tazelerken, hem de adımlarının ilki ve en özeli olan “ilk bebeğini” bulmak istiyor.

 

2001 yılında ebebek’ten ilk alışverişi yaptığını düşünen anne-babaları http://www.obebekaraniyor.com/ sitesine bekleyen ebebek, site üzerinden bebeveynlere sorduğu sorularla ilk alışverişi kimin yaptığını bulmaya çalışıyor. ebebek, kendisinden ilk alışverişi yapan aileye 3 kişilik Disneyland Paris Seyahati hediye ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri