En dost mağaza ilk şubesini açtı

15 Temmuz 2014 Salı

Dünyanın en dost perakende devi Build-A-Bear, ilk mağazasını Mall of İstanbul’da hizmete soktu

en-dost-magaza-ilk-subesini-acti

Peluş hayvancık temalı, çocuklara en yakın dostlarıyla tanışma fırsatı sunan, interaktif eğlencenin perakende devi Build-A-Bear Workshop® ilk mağazası Mall of İstanbul’da açıldı. Build-A-Bear Workshop Türkiye, 2014 yılı sonuna kadar bir mağaza daha açmayı planlıyor.

Build-A-Bear Workshop, yaş sınırı olmaksızın herkese ve her yaşa hitap ediyor. Bu interaktif dünyayla tanışmak için 30 farklı hayvancık seçeneği ziyaretçilerini bekliyor. Kişisel zevklere göre seçilen arkadaşlar isteğe göre şekillendirilirken özel ses kaydı yaparak dünyaya getiriliyor. 250 farklı kıyafet ve aksesuar içinde en çok beğendiklerinizi arkadaşınız için seçebilirken O’na bir isim verip kişisel bilgilerini doldurarak kimlik belgesi çıkarmak ve O’nu eve götürmeden önce “Arkadaş Sözü” vermek gerekiyor.

Build-A-Bear Workshop Türkiye CEO’su Ömer Kalkavan, “Build-A-Bear Workshop, interaktif eğlence anlayışı ile Türkiye’de çocukların hayatına farklı bir boyut kazandırırken; özellikle çocuklara kazandıracağı yaratıcılık ve özgüven sayesinde sektörde örnek teşkil edecek.” diyerek dünyanın neresinde olursanız olun birebir aynı heyecanı yaşatan bu eşsiz marka deneyimine herkesi davet ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri