Geçmişten bugüne ‘Bebek Ürünleri Sergisi’

24 Nisan 2013 Çarşamba

Türkiye’nin en büyük anne bebek ürünleri alışveriş platformu ebebek’in gerçekleştirdiği gezici nitelikteki Bebek Ürünleri Sergisi tekrar meraklılarıyla buluşuyor. Geçmişten günümüze bebek ürünlerinin gelişimini gözler önüne seren ‘Bebek Ürünleri Sergisi’ 19 Nisan - 6 Mayıs günleri arasında Trump AVM’de gezilebilir

gecmisten-bugune-bebek-urunleri-sergisi

10 yılı aşkın süredir bebek ürünleri e-ticaret sitesi, mağazalarıyla anne babaların hayatını kolaylaştıran ebebek, Türkiye’de bir ilke imza atarak hayata geçirdiği ‘Bebek Ürünleri Sergisi’ni bir kez daha meraklılarıyla buluşturuyor. 19 Nisan-6 Mayıs günleri arasında Trump AVM’de ziyarete açılan sergide ziyaretçileri adeta tarihte bir yolculuğa çıkarıyor.

Bebek Ürünleri Sergisi’nde ziyaretçiler, 1900’lü yılların başında kullanılan biberondan 1928 senesine ait eski Türkçe yazılmış ilk bebek sağlık gelişim ve beslenme kitabına, elbiselerden bebek arabalarına, küvetlerden bisküvi saklama kutularına kadar yüze yakın bebek ürününü görebilecek.

Ziyaretçiler ayrıca, 70-80 yıl önce kullanılmış ve birçok bebeğin büyümesine katkısı olmuş eski yıllara ait ürünlerle günümüz bebek ürünleri arasındaki gelişimi de gözlemleyebilecek. Serginin bir başka özelliğiyse; çocukluklarına ait ürünleri sergi için bağışlayan kişilerin, adlarının ve şu an nerede ne görevde olduklarının ürünlerin bilgi kartlarında belirtilmiş olması.

İlki Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde açılan gezici nitelikteki Bebek Ürünleri Sergisi, İstanbul’un başka alışveriş merkezlerinde de meraklılarıyla buluşacak. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri