Sömestr hediyesi Joker’den

06 Ocak 2014 Pazartesi

Joker, sömestr tatilinde çocuklara özel birçok karne hediyesi seçeneği sunuyor

somestr-hediyesi-jokerden

Sömestr tatilinin vazgeçilmezi karne hediyeleri, binlerce ürün çeşidiyle Joker’de. Eğitim ürünlerinden kutu oyunlarına ve eğitici oyuncaklara kadar öğrencilerin tatil ihtiyaçlarını karşılayan ürünler, ulaşılabilir fiyatlarla ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Erkek çocuklarına özel çizgi karakterler, peluşlar, uzaktan kumandalı arabalar, eğitsel kutu oyunları, meslek takımları, dev dinozorlar, yarış arabaları, kahraman Ninja’lar, hızlı uçaklar ve daha birçok seçenek Joker’de ziyaretçilerini bekliyor.

Kız çocukları için de Joker’de pembe bir dünya var. Kızlar, “Nenuco” ağlayan, yemek yiyen ve uyuyan bebekler ile kendi bebeklerine bakacak, “Qweenie” bebekler ve bebek puseti ile oyun oynayacak,  “Qweenie mutfak seti” ile yemekler hazırlayacak. Barbie bebekler ve Monster High setleri, gerçek gibi yürüyen, miyavlayan-havlayan kedi ve köpekler ile sömestr tatili çocuklar için özel geçecek.

Ayrıca sadece Joker mağazalarında satışa sunulan Pufy Puf’lar tüm çocukların en yakın arkadaşı olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri