Desa ile kendi yakanı tasarla

17 Ocak 2013 Perşembe

Desa’nın kış sezon aksesuarlarında ön plana çıkan “deri yaka”larını Facebook’tan kendiniz yaratmaya hazır mısınız? Kıyafetlerinizi daha zengin kılmak ve yeni bir tarza sahip olmak istiyorsanız, sezonun gözdesi olan “deri yaka”ları istediğiniz şekilde tasarlayarak kendi modanızı yaratabilirsiniz

desa-ile-kendi-yakani-tasarla

40’ıncı yılında da güçlü tasarım ekibi ve geleneksel deri işçiliği ile tasarladığı koleksiyonlarıyla moda severlere farklı tasarımlar sunan Desa, Facebook sayfası (http://www.facebook.com/desafashion) ile bir ilki hayata geçiriyor.

Önerilen renk ve modellerden seçeceğiniz yakayı, istediğiniz aksesuarlar ile süsleyip, kendi zevkinize göre şekillendirirken, kendinizi bir tasarımcı gibi hissetme fırsatını da kaçırmayın. Tasarladığınız bu yakaları arkadaşlarınızla paylaşıp, size oy vermesini sağlayabilecek ve tasarımınız ile en çok beğeniyi aldığınızda ise bu tasarım yakaya sahip olabilirsiniz.

Desa Fashion’ın moda severlere sağladığı bir diğer ayrıcalık ile, tasarladığınız bu ürünün size özel üretilmesi için Desa.com.tr üzerinden sipariş verebilecek ve kendi tasarımınızı keyifle kullanabileceksiniz. Desa Fashion takipçilerinin keyifle yaka tasarladığı uygulamayı Desa Fashion Facebook sayfası üzerinden takip ederek, moda trendlerini yakından hissedin.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri