Desa ile macerayı elinizde taşıyın

04 Nisan 2013 Perşembe

Modaya yeni akımlar sunan Desa, yeni sezonda Clutch çantaların farkıyla modaya yepyeni bir soluk getiriyor

desa-ile-macerayi-elinizde-tasiyin

Desa, 2013 ilkbahar yaz sezonu için tasarladığı clutch çantalarla sofistike bir Desa kadını yaratıyor. Kendine güvenen ve moda trendlerini yakından takip eden şehirli kadınların yeni sezon tercihi elbette clutch çantalar. Feminen ve sofistike bir dünyanın kapılarını aralamak istiyorsanız, macerayı elinizde taşımaya şimdiden hazırlanın. Son derece şık bir tarzı yansıttığı için Clutch çantalar, yeni sezonda Desa çanta koleksiyonunun vazgeçilmez parçalarından.

Önceden sadece geceleri dışarı çıkarken ya da özel davetlerde tercih edilen clutch çantalar, artık günlük hayatta da kendini gösteriyor. Sapsız ve şık duruşunun yanı sıra rakiplerinden kolayca ayrılan Desa clutch çantalar hem yumuşak deri formu hem de birbirinden farklı renkleriyle kıyafetlerinize de şiirsel bir bütünlük kazandırıyor.

Hollywood ünlülerinde sıklıkla görülen gösterişli clutchlar, ilkbaharın sıcak günlerinde sağladığı kullanım kolaylığı ve hafifliği ile büyük çantaların yerini almanın yanı sıra her kıyafetle de rahatlıkla kombinlenebiliyor. Sarı, kırmızı, mavi ve turuncu renklerin egzotik havasının yanı sıra pastel tonlarla da kendini gösteren clutch çantalar, sezonun “in”leri arasında.

Neon renklerin hakim olduğu ve yaz aylarına yepyeni renkler katan clutch’lar, daha klasik tarzı benimseyen kadınlar için de siyah, kahverengi ve beyaz renkleriyle bir hayli şık ve gösterişli seçenekler sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri