Desa ile okulun yıldızı siz olun

23 Ağustos 2012 Perşembe

Desa, okula dönüş yolunda çanta, ayakkabı, dizüstü bilgisayar çantası ve çift taraflı kullanılabilen deri ceketlerle yeni öğrenim yılında birbirinden şık seçenekler sunuyor. Tüm Desa mağazaları ve desa.com.tr online satış mağazasından yapacağınız alışverişlerle, bu sene okulun yıldızı siz olun

desa-ile-okulun-yildizi-siz-olun

Tüm Desa mağazaları okula dönüş heyecanını yaşıyor. Erkek ve kız öğrenciler için birbirinden farklı ve renkli ayakkabı, çanta ve okul ceketinin yanı sıra okullarda trend yaratacak en son teknoloji ile üretilen çift taraflı olarak kullanılan deri ceketler, yeni öğrenim yılına damgasını vuracak. Özellikle yağmurlu havalarda tersi çevrilerek giyilebilen çift taraflı ceket ile okulun en popüler öğrencisi olabilirsiniz.
Desa’da trend yaratan ürünler bununla da sınırlı değil… Bağcıklı, deri, süet, neolit tabanlı ya da düz modellerle çeşitlenen ayakkabıların yanı sıra içi çizilmeyi önleyici özel malzeme ile kaplanmış olan deri iPad kılıfları sayesinde Desa farkını yakından yaşayabilirsiniz.

Okul alışveriş listenizde bulunan çanta, ayakkabı, kemer, dizüstü bilgisayar çantası, moda ve konforu ustalıkla bir araya getiren Aerosoles ayakkabıları ve deri ceketleri Desa’nın 2012-2013 sonbahar kış yeni sezon koleksiyonundaki birbirinden göz alıcı modelleri görmek için Desa mağazalarını mutlaka ziyaret edin.

Ayrıca alışveriş yapmak için,  www.desa.com.tr adresindeki Desa Online Satış Mağazasından 7 gün 24 saat hizmet alabilme fırsatını kaçırmayın. Desa markasının tüm ürün gruplarını detaylı olarak inceleyebilir ve doya doya okul alışverişinizi yapabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri