Desa’da deri ayrıntısı

24 Ocak 2013 Perşembe

Desa, iş kadınlarına sıra dışı bir ofis şıklığı sunuyor. Deri ayrıntısı ile birleşen kumaşlar elbiselere, eteklere ve gömleklere hayat verirken, hem klasik hem de elegan bir görünümü de beraberinde getiriyor

desada-deri-ayrintisi

40’ıncı yılında da güçlü tasarım ekibi ve geleneksel deri işçiliği ile harmanlanarak ortaya çıkarılan ve ofis şıklığını tamamlayan ürünler, tüm Desa mağazalarında ve desa.com.tr adresinde iş kadınlarını bekliyor. Deri ayrıntısı ile birleştirilmiş kumaş ceketler hem klasik hem de farklı çizgiyi bir arada sunarak elegan bir görünüm sağlayıp, klasik kumaş ceketlerin içinde kendini hemen fark ettiriyor.

Siyah ve beyazın asil uyumundan oluşan ya da önünde fırfır ayrıntısı ile kıyafetinize hareket katacak olan gömleklerle de kendi tarzınıza uygun en iyi kombinleri yapabilirsiniz. Bu sezon kadınların ofisteki şıklık yarışında Desa’yı tercih edenler galip geliyor.

Uzun yıllar keyifle giyilen, kalitesi ve şıklığıyla fark yaratan parçalarıyla modaya yön veren Desa, ofis tarzınıza uygun en iyi kombinleri özel tasarımlarıyla beğeninize sunuyor.  Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunu iş kadınları, desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilme fırsatını kaçırmayın. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri