Desa’dan pelerin trendine neo-klasik yorum

13 Aralık 2012 Perşembe

Desa, modanın asil trendi olan ve eski çağlardan günümüze uzanan asaletin göstergesi pelerini 2012-2013 kış sezon koleksiyonlarında sergiliyor

desadan-pelerin-trendine-neo-klasik-yorum

Desa, bu yıl pelerin trendini ön plana çıkararak, koleksiyonuna ayrı bir hava katıyor. Bu yıl trend parçalardan biri olarak yorumlanan pelerin, kalın kumaşlarla bazen örgülü, bazen de kaşe olarak ön plana çıkıyor.

İtalyan siyah kabartmalı yün karışımı kumaştan üretilen pelerinden tutun da kaşe ya da kaşe deri karışımı kumaşlara kadar birçok farklı pelerin çeşidi tüm Desa mağazalarını süslüyor.

İster spor ister klasik tarzı benimseyin, Desa pelerinleriyle rahat ve gösterişli kombinler sizleri bekliyor. Asil bir duruşu da sergileyen pelerinleri kullanırken ayrıca aksesuara gerek bile duymayacaksınız.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri