Desa’dan yaz esintisi

05 Mart 2013 Salı

Deri giyim ve aksesuar modasında 40’ıncı yılını kutlayan Desa, denizden esen ılık rüzgarın, sahildeki kumlarla aşkına gönderme yapan tasarım ürünleriyle yeni sezonda yaz esintisi yaşatıyor

desadan-yaz-esintisi

2013 İlkbahar Yaz sezonunda “Blue Breeze” temasıyla dikkat çeken marka, süet ceket ve elbiseler, üç bantlı sofistike deri sandaletler, iddialı çantalar ile tamamlanıyor. Desa’nın 2013 İlkbahar yaz koleksiyonunda bulunan tüm ürünler, kum tonlarının güneş sarısıyla harmanla beyazın parlaklığına tanıklık ettiği renklerle bezeniyor. Kalın topuklu platformlu ve üç kalın bantlı sofistike deri sandaletler, koleksiyondaki lazer kesimli keten ile lamine edilmiş süet elbiselerle kombin edilerek Desa kadınının farkını ortaya çıkarıyor.

Koleksiyonda bulunan çantalar ise oldukça iddialı ve çekici. Şık bir tarzı benimseyen kadınlar için özel olarak tasarlanan çantalar, ince ve hesaplanmış detayları ile karşımıza çıkıyor. Kontrast  parçalar, kontür vurgular, çift kullanımlı saplar ve örgü uygulamalar, deri el işçiliğini en üst seviyede  kullanarak  yaz koleksiyonunu tamamlıyor.

Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilme fırsatını yakalayabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri