Gusto, ev tekstiline yatırım yapacak

30 Kasım 2012 Cuma

Gusto, Gusto Home adıyla ev tekstiline yatırım yapmayı planlıyor. Gusto’nun Yönetim Kurulu Başkanı Pelin Mete, “Mağazalarımızda corner olarak aksesuar, ev tekstili, küçük objeler yani eve dair her şey olacak” dedi

gusto-ev-tekstiline-yatirim-yapacak

Yeni yatırım projeleri arasında Gusto Home’un bulunduğunu söyleyen Gusto’nun Yönetim Kurulu Başkanı Pelin Mete, “Gusto olarak ev tekstili üretimini planlıyoruz. Mağazalarımızda corner olarak aksesuar, ev tekstil, küçük objeler, eve dair her şey olacak. Ayrıca mağazalarımızda Gusto’ya özel olarak hazırlattığımız parfüm çok talep görüyor, bu da Gusto Home’larda satışa sunulacak” dedi.


Gusto’nun şu anda 21 mağazaya ulaştığını belirten Mete, İstanbul’da 17, İzmir’de 3 ve Kıbrıs’ta bir mağazayla hizmet verdiklerini kaydetti. Mete, “Kısa bir süre içinde Ankara’ya da mağaza açacağız. Diğer illerden de yoğun bir talep var. Amacımız senede 6-7 mağaza açmak. 2013 yılında 6 yeni mağaza projemiz var, bu sayı daha da artabilir” diye konuştu.

"Butik çalışmayı seviyoruz"
Butik çalışmayı sevdiklerini söyleyen Mete, şöyle devam etti: “Çok hızlı büyüyüp, kaliteden ödün vermek istemiyoruz. Büyük bedene yönelik çalışıyoruz, üstelik küçük bedenden büyük bedene yani aynı koleksiyonu 36’dan 50’ye üretiyoruz. Bu da bize geniş bir müşteri profili sağlıyor. Hedef kitlemiz çalışan kadınlar. Büyük beden için ayrı bir koleksiyon hazırlamıyoruz. Yani küçük bedende olabilecek koleksiyonları büyük bedene taşıyoruz.”

e-ticarette de iddialı olduklarını anlatan Mete, “Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilir olmak önemli. Koşulsuz müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Canlı destek hattımızla tüm gün müşterilerle telefon bağlantısı yapıyoruz, her türlü problemlerini ve sorularını canlı olarak cevaplıyoruz” dedi.

Kaynak: Eylem Türk / MilliyetGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri