4 yıldır kendi sektörünün ‘Lovemark’ı

06 Ağustos 2013 Salı

LC Waikiki, üst üste 4 yıldır kendi sektörünün ‘Lovemark’ şirketi oldu. LC Waikiki, Fortune 500 ve Capital 500 listelerindeki sıralamasıyla da bu yıl da dikkatleri üzerine çekiyor

4-yildir-kendi-sektorunun-lovemarki

LC Waikiki, bu yıl da kendi sektörünün ‘Lovemark’ı (en çok sevilen şirket) seçildi. LC Waikiki bu ünvanı, MediaCat Dergisi’nin, IPSOS işbirliği ile yaptığı “Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırmasında 4 yıldır üst üste kazanmış oldu. LC Waikiki geçtiğimiz günlerde açıklanan Capital 500 Listesi’nde 34’üncü sırada yer alırken, Fortune 500 listesinde ise 30’uncu sırada yer almayı başardı.

2010 yılından bu yana moda perakende sektöründeki ‘Lovemark’ liderliğini korumayı başaran LC Waikiki, geçtiğimiz yıla göre yüzde 3’lük artışla, yıldan yıla daha fazla tüketicinin ‘en çok sevdiği’ marka olmayı başarıyor. LC Waikiki, bu alanda arkasından gelen en yakın rakibiyle olan yüksek oran farkıyla da dikkat çekiyor.

LC Waikiki; Capital Dergisi’nin yaptığı araştırmaya göre 2012 yılında “Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” sıralamasında geçen yıla oranla iki basamak atlayarak 34’üncü sıraya yükseldi. LC Waikiki, Fortune Dergisi’nin yaptığı, net satış rakamlarının baz alındığı araştırmaya göre 2012 Fortune 500 sıralamasında 2011 yılında 33’üncü sıradayken, 2012 yılında 30’uncu sırada yer aldı.

Türkiye’nin ‘En İtibarlı Şirketi’ de seçilmişti
Xsights Araştırma şirketinin Türkiye genelinde ve 12 sektörde gerçekleştirdiği ‘Türkiye İtibar Endeksi’ araştırmasında LC Waikiki sektör lideri olmayı başardı. “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonuyla Türkiye moda perakende sektöründe hizmet veren LC Waikiki, yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleri ile iddialı hedeflerini gerçekleştirmek adına adımlar atmaya devam ediyor. LC Waikiki, 2023 vizyonu çerçevesinde, Avrupa’nın en başarılı 3 perakende şirketi arasına girmeyi hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri