Buse Terim Damat Tween’de

01 Eylül 2014 Pazartesi

Buse Terim, VFNO akşamı, İstinyePark Damat Tween mağazasında sürprizli bir geceye ev sahipliği yapacak

buse-terim-damat-tweende

Türkiye’nin ünlü blogger’ı ve sosyal medya fenomeni Buse Terim’in ev sahipliğiyle 17 Eylül Çarşamba akşamı düzenlenecek olan  Vogue Fashion’s Night Out etkinlikleri çerçevesinde,  İstinyePark Damat Tween mağazasında, hem markayı sevenleri hem de onların sevdiklerini özel hissettirecek sürprizler bekliyor.

Damat Tween severler 17 Eylül akşamı saat 19.30-21.00 saatleri arasında İstinyePark mağazasından, o geceye özel yüzde 20 indirimle satın aldıkları ürünlerin üzerine diledikleri kişinin isim ve soy isminin baş harflerinin veya önemli bir tarihin nakış işlemelerini hemen yaptırtabilecek.

#Damat4you, “Damat sizin için, Damat sevdiğiniz için” anlayışıyla o akşam ilk defa başlayacak olan “Kişiye özel nakış servisi” o tarihten itibaren belirli Damat Tween mağazalarında müşteriye sunulmaya devam edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri