C&A ve Koruncuk Vakfı’nın kampanyasına Nurgül Yeşilçay’dan anlamlı destek

10 Şubat 2016 Çarşamba

C&A’nın BioCotton ürünlerinden oluşan koleksiyonu, Şubat ve Mart ayıboyunca Koruncuk Vakfı yararına satışa sunuluyor. C&A, elde edeceği gelirin bir bölümünü Vakfa bağışlayarak, Koruncukların eğitim giderlerine katkı sağlıyor. Ünlü sanatçı Nurgül Yeşilçay da kampanyanın destekçisi oluyor

ca-ve-koruncuk-vakfinin-kampanyasina-nurgul-yesilcaydan-anlamli-destek

Dünyanın en büyük organik pamuk tedarikçilerinden biri, sağlıklı ve çevreci modanın öncüsü olan C&A, Koruncuk Vakfı işbirliğiyle anlamlı bir kampanyayı hayata geçiriyor. Ünlü sanatçı Nurgül Yeşilçay da kampanyaya destek veriyor.


C&A, Koruncukların yüzünü güldürecek
C&A, korunma ihtiyacındaki çocukları çatısı altında toplayan Koruncuk Vakfı ile anlamlı bir kampanyaya imza atarak, Şubat ve Mart ayı boyunca yüzde 100 BioCotton ürünlerden oluşan İlkbahar-Yaz Koleksiyonundaki ürünlerin satışından elde edilecek gelirin önemli bir kısmını Koruncuk Vakfı’na bağışlıyor. C&A, hibe ettiği parayla Koruncukların eğitim giderlerine katkı sağlıyor.


“Daha güzel bir dünya için sorumluluk hissediyoruz…”
C&A Türkiye Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Zeynep Orcan Savun, C&A’nın ailelere ve içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk hisseden bir marka olduğunu, dünyayı anneler ve çocukları için daha yaşanılabilir güzel bir yere dönüştürmek için üzerine düşen görevi yerine getirmeye çalıştığını söyledi. Savun, bu kapsamda, çalışmalarını ilgi ve beğeniyle takip ettikleri Koruncuk Vakfı’na destek vermek üzere bir kampanya gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bu yıl yüzde 100 BioCotton ürünlerden oluşan İlkbahar-Yaz Koleksiyonumuzun Şubat ve Mart ayı satış gelirinin bir bölümünü Koruncuk Vakfı’na ve bu çatı altındaki güzel çocuklarımıza hediye ediyoruz.” dedi.


“Çocuklar sevgi dolu bir dünyada büyümeli…”
Çocuklar için daha güzel bir dünya hayalini paylaşan ünlü sanatçı Nurgül Yeşilçay da “Meleklerin kocaman gözleri var, sadece gülünce küçülen… Sebebi ol!” diyerek, C&A ve Koruncuk Vakfı’nın birlikte gerçekleştirdiği kampanyaya destek verdi.


Yeşilçay yaptığı açıklamada “Öncelikle bir anne olarak çocuklar benim en hassas noktam. Onlar kötülüklerden uzak olsunlar, sevgiyle büyüsünler, daha güzel bir dünyada yaşasınlar istiyorum. Bunun da bir ütopya olmadığına inanıyorum. Dolayısıyla çocuklara daha güzel yarınlar bırakmak için,C&A ve Koruncuk Vakfı’nın birlikte gerçekleştirdiği kampanyayı öğrendiğimde ben de bir parçası olmak istedim. Bu kadar anlamlı bir projenin içinde olmaktan mutluluk duyuyorum. Korunma ihtiyacındaki çocukları çatısı altında toplayan Koruncuk Vakfı ve bu kampanyayla ona destek veren C&A’yı kutluyorum. Benzer projelerin devamının gelmesini diliyorum.” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri