Dockers’ın 30’uncu yılı Madrid’deki etkinlikle kutlandı

26 Mayıs 2016 Perşembe

Bu yıl 30’uncu yaşını farklı ülkelerde düzenlediği etkinliklerle kutlayan Dockers, son olarak Madrid’de Avrupa’nın ünlü simalarını ağırladı. ABD’li ünlü oyuncu Olivia Palermo’nun kocası, model ve fotoğrafçı Johannes Huebl davette en çok ilgi çeken isimlerdendi. Türkiye’den oyuncu Ali Aksöz’ün de katıldığı etkinlik gündüz saatlerinde gerçekleştirilen sunumla başladı ve gece geç saatlere kadar süren şık bir parti ile devam etti

dockersin-30uncu-yili-madriddeki-etkinlikle-kutlandi

Erkek pantolonlarında çığır açan modellerin sahibi Dockers®, bu yıl 30’uncu yaş gününü dünyanın dört bir yanındaki etkinliklerle kutluyor. Son olarak Madrid’de gerçekleştirilen davete İspanyol basının yanı sıra, Avrupa’nın farklı ülkelerinden tasarımcılar, moda yazarları ve ünlü simalar katıldı. ABD’li ünlü oyuncu Olivia Palermo’nun kocası, model ve fotoğrafçı Johannes Huebl en çok ilgi çeken isimlerdendi. Türkiye’den ise oyuncu Ali Aksöz davetliler arasındaydı. Dockers® kıyafetleri içindeki erkek davetliler günü yakalayan stilleri ile çok şıktı.


Gündüz saatlerinde markanın Global Tasarım Başkanı Doug Conklyn’in sunumuyla başlayan etkinlik, Arts Club Madrid’in şık ortamında gerçekleşen parti ile gece geç saatlere kadar devam etti. Partide, duvarlarda farklı dönemleri yansıtan pantolon tasarımları yer alıyordu. Dockers®’ın 30 yıllık hikayesini anlatan bu enstalasyon dikkat çeken detaylardandı.


Sunumu ile Dockers®’ın bu yıl beğeniye sunduğu ‘The Four Pillars’ konseptini tanıtan Conklyn, “Erkeklerin iyi görünmeleri ve özgüvenli hissetmeleri için işini hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak yepyeni bir sistem yarattık. Farklı kumaş ve renk tercihlerine sahip pantolonları 4 ana tarz altında topladık. Jean rahatlığı sunan The Jean Cut, yaşanmışlık hissi veren The Broken-In, smart-casual’ın hakkını veren The Clean Khaki ve jilet gibi görüntüsüyle yürek hoplatan The Best Pressed, doğru erkek giyiminin temelini en sağlam şekilde atıyor. Bunlar içerisinden erkekler hayatlarındaki her ortama mükemmel uyum sağlayacak doğru pantolonu kolayca seçebiliyor.” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri