H&M, İstanbul ve Ankara’nın ardından yeni bir kentte

12 Ekim 2012 Cuma

Moda perakendecisi H&M, yarın Gaziantep Sanko Park AVM’de açacağı mağaza ile İstanbul ve Ankara’nın ardından yeni bir kentte daha hizmet vermeye başlayacak

hm-istanbul-ve-ankaranin-ardindan-yeni-bir-kentte

H&M Türkiye Ülke Müdürü Leif Spang, “H&M ekibi olarak yeni mağazamızı Türkiye’nin farklı bir şehrinde, Gaziantep’te açıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Spang, İstanbul ve Ankara’nın ardından Gaziantep’e markalarını taşıyarak moda severlerle buluşacak ve daha da geniş kitlelere ulaşacak olmanın heyecanı içinde olduklarını söyledi.

H&M’in Türkiye’deki üçüncü ilinde açılacak olan Sanko Park AVM mağazası, 2 bin metrekare alanda kurulu tek kattan oluşuyor. H&M’in mağaza tasarımındaki yeni konseptini sunacak olan Sanko Park mağazası, yeni led aydınlatma sistemleri, farklı duvar ve tavan renkleri ve ürünleri ön plana çıkaran gizli aydınlatma çözümlerine sahip. Mağazada, kadın, erkek, çocuk koleksiyonlarının yanı sıra, iç çamaşırı ve aksesuar ürünleri de yer alacak.

Mağazanın açılışında dünya ile aynı anda satışta olan ve Amerikalı şarkıcı Lana Del Rey’in yüzü olduğu ‘Sonbahar’ kampanyasının özel parçaları da moda severlere sunulacak. H&M, mağaza önünde alışveriş için sıraya giren ilk 100 kişiye 20 TL hediye kartı verilecek.

H&M Sanko Park mağazasında açılış gününe özel kadın tişörtler 10 TL’den başlayan fiyatlarla, erkek gömlekler 10 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Ayrıca sırada bekleyen 200 kişiye David Beckham iç giyim ürünlerinde geçerli 10 TL değerinde indirim çeki verilecek.

Türkiye’deki büyümesine devam eden H&M, 19 Ekim’de Ankara’daki üçüncü mağazasını Armada AVM’de açarak mağaza sayısını da 10’a ulaştıracak.

Kaynak: Eylem Türk / Milliyet


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri