Journey fırsatlarını kaçırmayın

21 Mayıs 2015 Perşembe

Şıklığın yanı sıra romantik ve bir o kadar da enerji dolu 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu; marin etkiler, mono-chrome parçalar ve fuşyanın enerjisi ile Journey’de

journey-firsatlarini-kacirmayin

Baharın tüm renkleri, doğadan ilham alan natürel tonlarla birlikte Journey paletinde hayat buluyor. Canlı fuşyanın hâkimiyetindeki rengârenk kumaşlar, şifon ve ince dokularda buluşarak hem ofisinize hem de katılacağınız davetlere yazın ferahlığını getirecek.

Yeni nesil ceket ve pantolon takımlar ise bu sezon “lacivert” in etkisi altında. Yaz sezonunun favorisi beyaz ve canlı kırmızı ise marin etkiyi ofislere taşıyor.

Zamansız ikili siyah ve beyaz bu sezon ince çizgiler ve grafik desenlerle daha hareketli ve renkli bir sezonu vaad ediyor. Monochrome ofis şıklığı için hazırlanan, modern kesimli ceketler ve içine rahatlıkla kullanabileceğiniz elbiseler koleksiyonun kilit parçaları.

18-24 Mayıs günleri arasında Adana Optimum Outlet mağazasında Journey Card sahiplerine özel ikinci üründe yüzde 50 indirim fırsatı ziyaretçileri bekliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri