Karaca’da Büyük Yaz İndirimi

19 Temmuz 2016 Salı

Karaca mağazalarında yapacağınız yeni sezon alışverişlerinizde yüzde 50 büyük yaz indirim fırsatı sizleri bekliyor.

karacada-buyuk-yaz-indirimi

Karaca, Türkiye’nin 100 yıllık nadir markalarından biri olarak, kendine özgü yarattığı zamansız stili, ürünlerindeki iddialı olduğu kalitesi ile bir moda perakendesi devi olma yolunda ilerliyor. Senelerdir koruduğu kaliteli çizgisini sezon trendleriyle harmanlayarak yenilikçi bir tarz yaratan Karaca, modern kadın ve erkeğin stilini tamamlayan parçalara imza atıyor.

2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda doğanın ihtişamını yansıtan canlı renkleri ve modelleriyle dikkat çeken Karaca, kadın ve erkek tüm ürünlerinde yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.

Karaca yüzlerce çeşit ürünüyle yaz günlerine serinlik katıyor. Sıcak yaz aylarında serinleten kumaşları ile gömlekten trikoya, ceketten ipek bluzlara ve elbiselere, şortlardan tişörtlere kadar kadın ve erkekler için özel koleksiyonu ile moda severleri alışverişe davet ediyor. Safari ruhunu kıyafetlerde yaşatan Karaca’da kendine özgü eşsiz stile sahip olmak isteyen herkesin zevkine hitap ediyor.

Yaz sezonuna özel bu indirim fırsatından faydalanmak için Karaca mağazalarına uğrayıp alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri