Koton, zincirine bir halka daha ekledi

21 Mayıs 2015 Perşembe

Koton, özel konsepti ve dikkat çeken dekorasyonu ile Beyoğlu’nda üçüncü mağazasını açarak mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz gün kapılarını açan Koton İstiklal Beyoğlu Büyük Cadde mağazası, stil ve tarz sahibi koleksiyonlarını moda severler ile buluşturdu

koton-zincirine-bir-halka-daha-ekledi

Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü olan Koton, stil sahibi koleksiyonları ve yeni açtığı mağazaları ile istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Beyoğlu’ndaki üçüncü mağazasını açan Koton, mağaza sayısını yurt içinde 265’e çıkardı. Yurtdışında da 138 mağazası bulunan şirket bugün 25 ülkede toplam 400’ün üzerinde mağaza ile hizmet veriyor.

Özel konsepti ve dikkat çeken dekorasyonu ile Koton Beyoğlu mağazası, 84 bin adet ürün stoğu ve 5 binin üzerinde modeli ile moda tutkunlarına kapılarını açtı. Koton İstiklal Beyoğlu Büyük Cadde mağazasının Türkiye’nin en yoğun cadde mağazalarından biri olması bekleniyor.

Koton Beyoğlu mağazasında, Koton’un stil sahibi ve yenilikçi koleksiyonlarının yanı sıra 2015 yılında yaptığı özel iş birlikleri ile hazırlanan özel koleksiyonlar da moda severlerin beğenisine sunuluyor. Modern tasarımlarıyla hayranlık uyandıran Dilek Hanif’in Koton için özel olarak hazırladığı ‘Dilek Hanif for Koton’ koleksiyonu göz kamaştıran bir gece şıklığı yaratırken, iddialı ve geniş ürün yelpazesi ile yeni makyaj koleksiyonu Koton Beauty de şıklığı tamamlamak için Koton Beyoğlu mağazası ziyaretçilerini bekliyor.

Ayrıca Tuba Ünsal’ın Minnie’nin stilinden ilham alarak tasarladığı ‘Minnie by Koton’ ve Disney karakterlerinin çizerlerinden Fabrizio Petrossi’nin resmettiği ‘Minnie ve Mickey İstanbul’da’ tişört serisi 2015 özel çocuk koleksiyonları arasında ön plana çıkıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri