LC Waikiki’ye yeni isim

14 Mart 2013 Perşembe

LC Waikiki Uluslararası Mağazacılık Genel Müdürlüğü’ne, Doğan Online’ın CEO’su Yenal Gökyıldırım getirildi

lc-waikikiye-yeni-isim

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü kuruluş yıldönümü olan 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 hazır giyim markasından biri olmayı hedefleyen ve bu kapsamda büyüme yönünü uluslararası pazarlara çeviren LC Waikiki, uluslararası mağazacılık yatırımlarını Doğan Online CEO’su olarak görev yapan Yenal Gökyıldırım’a emanet etti.

Sırasıyla Philips, DAF, 3M, Honda, Singapur Havayolları, Doğan Online şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapan Yenal Gökyıldırım, bundan sonra LC Waikiki’nin Uluslararası Mağazacılık Genel Müdürü olarak görev yapacak. LC Waikiki’nin Uluslararası Mağazacılık Genel Müdürü Yenal Gökyıldırım, 1990 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1990-1992 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde MBA yapan Gökyıldırım, çok sayıda uluslararası şirkette üst düzey görevlerde bulundu.

1997-2011 yılları arasında başarıyla sürdürdüğü 14 yıllık Philips kariyerinde, İstanbul, Dubai, Viyana’da çalıştıktan sonra şirketin merkez ofisinin yer aldığı Amsterdam’da, Batı Avrupa ve Kuzey Amerika’dan Sorumlu Başkanlık görevini yürüttü. 2011 yılında Türkiye’ye dönen Gökyıldırım, her birinin kendi segmentinde lider olduğu şirketlerden oluşan Doğan Online’da CEO’luk görevini yürütüyordu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri