Levi’s “Revel” koleksiyonu yenilendi

16 Nisan 2014 Çarşamba

Yeni renk seçeneklerinin eklendiği Levi’s® "Revel™" ile daha şekilli bir vücut, muhteşem kıvrımlar

levis-revel-koleksiyonu-yenilendi

Levi’s®, yenilikçi tasarım tekniklerinin kullanıldığı denim içinde eriyen özel bir "Sıvı Şekillendirme Teknolojisi" ile kadınların vücut şeklini ön plana çıkaran, belirginleştiren ve istenilen bacak ve kalça görüntüsünü veren Revel™ jean koleksiyonunu yeniledi. Levi’s® Ilkbahar/Yaz 2014 koleksiyonunda, jean şekillendirmede devrim niteliğindeki başarılı, seksi jean’lerine kömür siyahı, gri ve eskitilmiş açık mavi renk seçeneklerini ekledi.

Vücudu şekillendiren, kalçayı kaldıran, uzun dikişleri ile de vücuda daha uzun bir siluet kazandıran "Sıvı Şekillendirme Teknolojisine" sahip koleksiyon, kadınlara feminen, çekici ve iddialı bir görünüm sağlıyor.

Çığır açan Levi’s® Curve ID sisteminden yola çıkan Levi’s® Revel ™ koleksiyonunun, Slight, Demi ve Bold olarak üç kalıbı bulunuyor. Levi’s® Curve ID gibi Levi’s® Revel ™ koleksiyonu, kadınlar için genel sorun olan kalıba uymama ve yaşanan hayal kırıklıklarını ortadan kaldıran, vücudun tüm güzel kıvrımlarını ön plana çıkaran özel bir kalıp sistemine sahip.

Levi’s® Revel ™ jean’leri, sizinle birlikte hareket eden süper yumuşak dört-yollu streç kumaşı ile hissettiğiniz harika görünümü sağlıyor. Levi’s® tasarım ekibi ürüne ayrıca uzatılmış dikiş ve cep bölmesi de ekleyerek kadınlara en iyi görünüşü sunuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri