Saim Erkenden Ardakalan Sergisi

19 Nisan 2010 Pazartesi

Tasarım ve sanatı destekleyen Orka Group, Artgalerim işbirliği ile Saim Erken Ardakalan sergisini sanatseverlerle buluşturuyor.

saim-erkenden-ardakalan-sergisi
Açılışı Nişantaşı Artgalerimde gerçekleştirilen serginin ev sahipliğini, sanatçı Saim Erken, Artgalerimin sahibi Özlem Alıcı ve Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu üstlendi. Sergi açılış davetine sanat ve cemiyet hayatından seçkin bir topluluk katılırken, gecenin süprizi Akonın menejeri Babes oldu. Geçtiğimiz aylarda Akon ve Orka Group işbirliği ile hazırlanan Aliuane markasının tanıtımı için Türkiyeye gelen Babes, bugünlerde Süleyman Orakçıoğlu ile yeni proje görüşmeleri yaparken, Saim Erken arkadakalan sergisi açılışına da katıldı. Saim Erken Ardakalan resim sergisi 9 Mayıs tarihine kadar açık kalacak. Resimlerinde doğadan kopan insanların kendilerine ve çevresine yabancılaşmasıyla oluşan kompozisyonları boyayan sanatçı Saim Erken, tüm eserlerinde figürleri objektiften gözlemleniyormuş gibi yalın ve süslemesiz bir anlatımla yorumluyor. Figürlerin sessiz ve yalnız duruşları, duygularını yansıtacak hareketlerden kaçınıyor oluşları, nereye gittikleri ile ilgili belirsizlik sanatçının resimlerindeki bütün yalınlığına rağmen bir melankoli ve gerilim ortamı oluşturmaktadır. Saim Erken eserlerinde; bireysel anlar, umutlar, mutluluklar ve hüzünler resmin içine, kalabalık üzerine serpiştirilmiştir.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri