Sevginizi Damat ile gösterin

08 Şubat 2013 Cuma

Sevgililer Günü’nde sevdiğimiz adama ona yakışan şık bir hediyeyle, onu ne kadar düşündüğünüzü göstermenin yolu Damat koleksiyonlarından geçiyor. 7–14 Şubat günleri arasında Damat gömlek alana Damat kravat hediye

sevginizi-damat-ile-gosterin

Damat, 2012-2013 kış koleksiyonuyla, Sevgililer Günü için size yine şık alternatifler sunuyor. Sevgilinizin tarzı ne olursa olsun, Damat’ta mutlaka onun stiline ve sizin zevkinize uygun bir hediye bulacaksınız. Hem şıklığı hem sıcaklığı sunan, dilerseniz iç kürkü çıkabilen paltolar, incecik astarlı hafif ceketler, ipek -  yüzde 100 yün ve bambu karışımlardan oluşan lüks kumaşlar bu soğuk Şubat gününde onun hem bedenini hem içini ısıtacak.

Ülkemizde özel olarak üretilen pamuk ipliklerinden dokunan kumaşlarla hazırlanan, takım elbiselerin ayrılmaz parçaları gömlekler, sedef düğme detaylarıyla O’na ayrı bir şıklık katacak. Damat’ın artık her koleksiyonunda yer alan nanoteknolojik ürünlerin, elektromanyetik radyasyon önleyici özellikleri sayesinde onu bir hediyeyle şımartırken sağlığına da önem vermiş olacaksınız. Ayakkabılarda kullanılan enjeksiyon sistemi sayesinde ise yağışlı havalarda bile kösele şıklığı, tıpkı sizin gibi, onu yarı yolda bırakmayacak.

Koleksiyondaki her bir parçayla uyum içinde hazırlanan seyahatlerin vazgeçilmez aksesuarları çantalar da, hiçbir zaman yanından ayırmayacağı, kullanışlı ve şık hediye alternatifleri arasında. Casual koleksiyonda özel tuşeli ve desenli gömlekler, renkli koton ve soft kadife pantolonlar, astarsız ceketler gömlek hafifliğindeki montlar günlük hayatın içinde hareket kolaylığı sağlayan hediye fikirleri sunuyor.

Asırlar önce, evlenmenin yasak olduğu bir dönemde sevenleri gizlice kavuşturup evlendiren, bu özel güne adını veren Aziz Valentin’in anısına kutlanan Sevgililer Günü, Damat Tween mağazalarına uğrayıp yüzlerce şık ve özel seçenek arasından ona en uygun hediyeyi alarak, bu sevgi dolu günde aklınızı ve kalbinizi dolduran tek insan olduğunu göstermenizin tam zamanı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri