Tommy Hilfiger’dan 30’uncu yılına özel koleksiyon

25 Şubat 2015 Çarşamba

Tommy Hilfiger, 2015 Sonbahar defilesi bu sene fark yaratıyor. 30’uncu yıl şerefine Twitter ile yapılan dijital işbirliği kapsamında 2015 Sonbahar defile etkinlikleri sosyal medyada dikkat çekecek

tommy-hilfigerdan-30uncu-yilina-ozel-koleksiyon

Ünlü moda tasarımcısı Tommy Hilfiger’ın 2015 Sonbahar Kadın Koleksiyonu New York Moda Haftası’nda Park Avenue Armory’de bir defileyle tanıtıldı. Tommy Hilfiger, bu özel defile hakkında düşüncelerini “Bu sezon için ilham kaynağımız, en köklü ve ikonik Amerikan geleneklerinden futbol oldu. 2015 sonbaharında, 30’uncu yıldönümümüzü kıyafet podyuma adım attığı an tüketicilerin satın alabileceği sınırlı sayıda üretilen bir koleksiyon ile kutluyoruz. Etkinliklerimizi daha demokratik bir hale getiren, herkesi en geniş kapsamda ve etkileşim içinde katılmaya davet eden yenilikçi dijital teknolojileri ileriki dönemlerde de lanse etmeyi sürdüreceğiz.” sözleriyle dile getirdi.

Koleksiyonda futbol teması ve kolejli desenler, Hilfiger’ın klasik Amerikan spor giyim tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Sınırlı sayıda sunulan hatıra desenli Hilfiger Collection tasarımlarında markanın bu önemli yıldönümünün rakamlarla yer aldığı göze çarparken, kolej tipi bordo veya istiridye grisi V yaka süveter, beş renk seçeneğiyle sunulan üstten fermuarlı büyük el çantası gibi stiller dikkat çekiyor.

Tommy Hilfiger’ın sosyal medyada etki yaratanlar isimlerle moda haftalarında yaptığı işbirliği gelenek olarak devam ediyor; 30’uncu yıldönümüne özel süveter ve çanta, podyuma adım atmadan saniyeler önce popüler TwitterMirror uygulaması üzerinden Tommy Hilfiger Twitter akışında yerini alacak. Böylece Twitter’ın fotoğraf teknolojisi de New York Moda Haftası sırasında koleksiyondan özel görüntüler almak üzere ilk defa sahne arkasına geçecek.

Bu seneye özel olarak uygulanan ve kullanıcılara öz çekim imkânı sunarken aynı anda içeriğini düzenleyerek Tommy Hilfiger’ın Twitter akışı üzerinden dünyayla paylaşmasını sağlayan uygulama TwitterMirror, sahne arkasında kurulan düzende özel tasarlanmış aynalı bir bölmeye yerleştirilmiş bir Apple iPad içerisinde yerleştirilecek.

TwitterMirror ile yapılan işbirliği, daha önce Twitter ile ortak çalışmaların başarısı üzerine geliştirilen bir proje. Bu yöntemle modeller, VIP’ler ve blogger’lar sahne arkasında kendi resimlerini çekmek için TwitterMirror’u kullanacak ve New York Moda Haftası’nın en büyük defilelerinden birinin kamera arkasında olup bitenleri gerçek zamanlı olarak paylaşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri