Tüm markalarıyla Türkiye’ye geliyor

09 Ekim 2013 Çarşamba

H&M Türkiye, grubunun diğer markalarını Türkiye’ye getiriyor

tum-markalariyla-turkiyeye-geliyor

Türkiye’nin H&M için önemli bir pazar olduğunu ifade eden H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner, “Önümüzdeki yıl H&M Home mağazalarını hizmete açacağız. Bilindiği gibi yine H&M Grubu’nun bir markası olan COS, Zorlu Center’da mağaza açacak. Ardından grubun diğer markaları Monki, Weekday, Cheap Monday, &Other Stories’in de Türkiye’de mağaza açma niyetleri var” dedi.

H&M’in mağaza sayısını artırmaya devam edeceğini söyleyen Coellner, “H&M olarak Türkiye’deki büyüme planımıza hızla devam ediyoruz. Bu sonbahar üç önemli mağazayı açmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Önümüzdeki yıl da 10 yeni mağaza açmayı planlıyoruz” dedi.

Full konsept
H&M’in Zorlu Center’da full konsept mağazayla faaliyet göstereceğini belirten Coellner, “Zorlu Center’da mağazamızı açıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yenilenen mağaza konseptimizle İstanbul’un en merkezi noktalarından birisi olan H&M Zorlu mağazamızda, full konseptimizle ürünlerimizi sunuyor olacağız” diye konuştu.

Coellner, şu bilgileri verdi, “H&M Zorlu Center, aynı zamanda İstanbul’daki onbirinci mağazamız. Kadın, erkek, çocuk, aksesuar, iç giyim, kozmetik olmak üzere tüm ürün gruplarının bulunacağı mağaza 3 bin metrekare alanda kurulu ve tek katlı.”

Kaynak: Milliyet / Eylem Türk


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri