Yılbaşında Levi’s şıklığı

24 Aralık 2013 Salı

Levi’s® bu sezon bize, en şenlikli gecelere layık parçaların bulunduğu yılbaşı koleksiyonunu sunuyor. Kalın metaliklerin, tekno baskıların, klasik terziliğin narin dokularla birleştiği koleksiyonda, kadının klasik çizgisinin beklenmedik unsurlarla değişimi görülüyor

yilbasinda-levis-sikligi

Little Black Jeans

‘Little black jeans’ yeni koleksiyonun parçalarından biri. Farklı dokular, metalik parçalar, brokar baskılarla süslü, oldukça dikkat çekici olan bu siyah kadın denim koleksiyonu ile fark yaratabilirsiniz. Her türlü kutlama için bir çok farklı stil ile Levi’s® siyah jean'ler asiliği ve zarafeti bir arada sunuyor.

Parti için Mükemmel: Legging

Biraz rocker, biraz rafine... Tatil koleksiyonundaki legging'ler mücevher tonlarında, metal parçalar, aplikeler ve şal desenleri sunuyor. Klasik cool görünümün, parlak tekno detayları içeren dijital baskılarla çarpışması bize her kutlamada festival şıklığı sunuyor.

Rafine Denim : Siyah&Beyaz Koleksiyon

Levi’s® tatil için Siyah&Beyaz koleksiyonunu sunuyor. Cesur ve zarif bir görünüm için Bolo Tie Gömlek ile siyah metalik parçalarla süslenmiş 501® şortu deneyebilirsiniz. Klasik ve modern kesimin rafine  ve zarif üstlerle olan muhteşem uyumunu veya retro havalı dantel kokteyl elbisesini, hepsini bu koleksiyonda bulabilirisiniz. Sonuç ise markanın ikonik stilinin beklenmedik sunumu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri