İkonik ürüne özel belgesel gösterimi!

22 Mayıs 2017 Pazartesi

Geçtiğimiz yüzyılın en önemli moda simgelerinden olan Levi's® 501®‘in kültürel bir fenomene dönüşme hikâyesinin anlatıldığı “The 501®Jean: Stories of an Original” belgeseli ünlü isimlerin katılımıyla Hole Academie' de izlendi

ikonik-urune-ozel-belgesel-gosterimi

Neredeyse 1873 yılından bugüne tasarladığı her koleksiyonla jean tutkunlarının dikkatini çeken Levi's®, dünyanın en çok giyilen jean’i 501®’i Hole Academie’de gerçekleşen özel belgesel gösterimiyle kutladı.


Didem Soydan ve Umut Eker’in ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe Aslı-İlker Kızmaz, Pelin Akil-Anıl Altan, Oben Budak, Alexander Kokoskeriya,  Güray Gürsel, Leo Lunatic gibi isimler katıldı.

 

“The 501® Jean: Stories of an Original” orijinal 501® serisinin kültürel geçmişini ve etkileşimlerini etkileyici bir dille anlatıyor. Sağlam ve zamansız duruşuyla hala ilk günkü güncelliğini koruyan ikonik model, günümüzde de modern zamana ilham veren dizaynı ile stilinde öncü olmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri