Intersport 18’inci mağazasını Antalya’da açtı

08 Nisan 2013 Pazartesi

Spor perakendecisi Intersport, Türkiye’de sağlam adımlarla büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Erasta Park AVM ile Antalya’daki ikinci mağazasını açan Intersport, Türkiye’deki mağaza sayısını 18’e çıkartmış oldu

intersport-18inci-magazasini-antalyada-acti

Dünyaca ünlü markaları tek çatı altında toplayan Intersport’un 2013 hedefleri arasında, ‘Türkiye’de mağazalaşarak büyümek’ büyük yer tutuyor. Mağaza sayısını 2013’te 20’ye çıkartmak isteyen Intersport, bu konuda hedeflerine emin adımlarla ilerleyerek, geçtiğimiz günlerde Antalya’da ikinci mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Antalya’da hayata geçirilen ve Antalya’da ilk kez yarı açık olarak mimari düzenlemesi yapılan Erasta Park AVM, Türkiye ve dünyadaki seçkin markaları bünyesinde barındırma ve tüm gelir gruplarına hitap eden mağaza karması oluşturmasıyla tanınıyor. Intersport’un, Erasta Park AVM’de açılan mağazası, bin metrekarelik geniş alanı ile Intersport’un en büyük 3 magazasindan birisi oldu.

Intersport Türkiye Genel Müdürü Aydın Kanatlı, yapılan açılışla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Bizim tek işimiz ve odak noktamız spor. Bu mantıkla büyüyen süreç ve ortamlarımızı, müşterinin ihtiyacını nasıl doğru anlayıp buna uygun çözüm üretirize göre dizayn ediyoruz. Marka çeşitliligimiz, müşteri ihtiyaçlarını kolayca giderme üzerine kurulu kategorik sergileme düzenimiz, uzman personel servisimiz ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla hızlı şekilde büyümeye devam edeceğiz."


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri