Intersport, online alışveriş sitesini açtı

25 Haziran 2013 Salı

Intersport, intersport.com.tr üzerinden online alışveriş sitesini açtı. Koşu fitness, futbol, basketbol, outdoor, tenis, yüzme, paten, kış sporları, masa tenisi, voleybol, boks, beyzbol, kaykay, gibi spor dallarına ait ürünleri kolayca bulabileceğiniz sitede, birçok kampanya ve promosyonlar da sporseverleri bekliyor

intersport-online-alisveris-sitesini-acti

Spor tutkunları ile daha fazla noktada buluşabilmek için online alışveriş sitesini hayata geçiren Intersport, spor için tekstil, ekipman, aksesuar ve ayakkabı için ihtiyaç duyulan her şeye tek tıkla intersport.com.tr üzerinden ulaşmanızı sağlıyor. Üstelik intersport.com.tr’den yapılan her alışverişte kredi kartı ile taksitli ödeme imkânları ile sitede ücretsiz iade seçeneği de bulunuyor.

Online alışveriş sitesinde de mağazalarındaki geleneğini sürdüren Intersport, kategorik sergileme düzeni ile aradığınız her şeye kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. Mağazalardaki tüm ürün gruplarını internet sitesine taşıyan Intersport, aynı zamanda sezon sonu ürünlerini de uygun fiyat seçenekleri ile intersport.com.tr üzerinden satışa sunuyor.

Açılışa özel 100 TL ve üzeri alışverişe hediye çeki
Intersport, açılışa özel fırsatları da tüketicilere sunuyor. 30 Haziran’a kadar geçerli açılışa özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL hediye çeki uygulaması da sporseverleri bekliyor. 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajının sunulduğu sitede ayrıca cardio ürünleri alışverişlerinde toplam tutarın yüzde 20’si kadar hediye çeki de Intersport’un hediyesi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri