Intersport, outdoor mevsimini açtı

15 Kasım 2013 Cuma

Intersport; The North Face, McKinley, Columbia, Jack Wolfskin, Helly Hansen gibi dünyaca ünlü outdoor markalarının tekstil ve aksesuar ürünlerini outdoor tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor

intersport-outdoor-mevsimini-acti

Intersport; trekking, dağcılık, snowboard, doğa bisikleti gibi outdoor sporlarıyla ilgilenenlerin ya da günlük yaşamında outdoor modasına uyanların bir numaralı adresi olmaya devam ediyor.

Adrenalin dolu spor dallarına ilgi duyanların A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri Intersport mağazaları, bu kış, outdoor sporlarının en kaliteli ürünlerini sporseverlerin beğenisine sunuyor.

Çadır, baton, pusula, ihtiyaca uygun farklı boyut ve özelliklerlede sırt çantaları, kafa lambası, tekstil ürünleri, mataralar ve tabi ki teknik özellikli, uzun yürüyüşlere uygun ayakkabılar. Macera dolu doğa sporlarından, doğayla iç içe yapılan yürüşyüşlere kadar geniş bir yelpazede ürünler sunan Intersport, günlük yaşantısında outdoor felsefesini benimseyenleri de unutmuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri