"Intersport Running Team" Runtalya’ya hazır

01 Mart 2013 Cuma

Puma sponsorluğundaki “Intersport Running Team", 3 Mart Pazar günü Antalya’da sekizincisi gerçekleşecek Uluslararası Öger Antalya Maratonu – Runtalya Maratonu’nda koşacak. Intersport websitesi üzerinden alınan başvuruların değerlendirilmesi sonucu seçilen 30 koşucudan oluşan takım Runtalya’da birlikte koşacak.

intersport-running-team-runtalyaya-hazir

5 kıta, 45 ülkeden gelen sporcuların katılımıyla gerçekleşen Runtalya Maratonu’nda "Intersport Running Team" ile koşacak sporcuların tüm katılım masrafları Intersport tarafında karşılandı. Katılımcıların koşu ekipmanları ise Intersport tarafından hazırlanan kitle birlikte takım üyelerine teslim ediliyor. Kitler; Puma marka Faas 500 koşu ayakkabısı, şort, t-shirt, çorap ve şapkadan oluşuyor.

Faas 500, hareket özgürlüğünü doyasıya yaşamak isteyen koşucular için hafiflik ve dayanıklılık üzerine inşa edilmiş, yastıklama teknolojisine sahip ve tüm koşu tiplerine uygun profesyonel bir ayakkabı. Intersport tarafından hazırlanan broşürde, koşu için seçilmesi gereken ekipmanlar, parkur özellikleri ve beslenme önerileri de bulunuyor.

10 kilometre, Yarı Maraton ve Maraton kategorilerinde Intersport Running Team maraton boyunca Intersport paramotoru tarafından da takip ediliyor olacak. Ayrıca, Runtalya Maratonu’na özel 1, 2 ve 3 Mart günlerinde tüm koşu ayakkabılarında yüzde 20 indirim Terracity AVM Intersport ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri