İntersport’ta büyük indirim başladı

10 Şubat 2015 Salı

İntersport’un yüzde 70’e varan kış sezonu indirimiyle alışveriş keyfi ikiye katlanacak

intersportta-buyuk-indirim-basladi

Dünyaca ünlü markalarıyla sporseverlerin buluşma noktası İntersport, tekstil, ayakkabı ve aksesuarlarda sunduğu farklı fiyat seçenekleriyle spor tutkunlarını cezbediyor. Sporu hayatın her alanına taşımak ve spor giyimden vazgeçmemek isteyenlere İntersport yüzde 70 indirim uyguluyor.

Kış sporunun vazgeçilmezi kayak ve snowboard montlarından polarlara, kış tekstili, kayak ve snowboardlardan kayak gözlüklerine, ekipmanlar ve her koşula uygun ayakkabı ve bot alternatiflerinde yüzde 70’e varan indirim İntersport mağazalarında.

Üstelik dünyaca ünlü Nike, Adidas, New Balance, Asics, Puma, Salomon gibi markaların ürünleri ve yüksek performansı uygun fiyat ile vaat eden Protouch, Etirel, Energetics, Firefly ürünleri de kış indiriminde çok uygun fiyatlarla İntersport mağazalarında ve online satış mağazasında. Kış bitmeden spor kombinlerinizi tamamlayın.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri